Богдан Надрага: «Сьогодні наше місто змінюється на краще»

  • 08.05.2010, 12:58
  • 1202
Львів відзначає свою 754-ту річницю. З цієї нагоди у Львові відбулась урочиста сесія Львівської міської ради, де було визначено достойних львів’ян. За активну діяльність у роки Визвольних змагань та у міжвоєнний період, за заслуги у галузі науки і медицини кількох поколінь звання «Шляхетна львівська родина» присвоєно родині Надрагів.

«Для нашої родини сьогоднішня відзнака дуже важлива. Мило, що львів`яни не забувають про нас. Пишаюсь тим, що я родився у Львові, що батьки мої тут жили. Тут живуть і мої діти, і внуки. Я майже 12 років провів у засланні, тому не міг бачити, як рідне місто змінюється. Але бачу, що сьогодні наше місто зовсім інакше. Воно змінилось на краще. Пам`ятаю, що у ті далекі роки в місті проживала тільки одна п`ята українців. Але вони були надзвичайно консолідованими і згуртованими. Можливо, що саме окупація спонукала бути більш свідомими. Усі кажуть, що зараз можуть настати важкі часи, я ж переконаний, що саме у такі моменти ми єднаємось», - зауважив старійшина медичної громади м. Львова Богдан Надрага.

Нагадаємо, що родина Надрагів мешкає у Львові з останнього десятиріччя ХІХ ст. Серед її представників – службовці, лікарі, правники, науковці. Надрага Богдан Олександрович - старійшина медичної громади м. Львова, Почесний член Українського Лікарського Товариства у Львові.