Тетяна Крушельницька: «Львів став дуже привабливим містом»

  • 08.05.2010, 14:33
  • 1673
  • Андрій Яремко
Львів відзначає свою 754-ту річницю. З цієї нагоди у Львові відбулась урочиста сесія Львівської міської ради, де було визначено достойних львів’ян.

Серед учасників урочистої сесії була Тетяна Крушельницька, депутат міської ради усіх 5-ти скликань, учасник підняття національного прапора на вежі Ратуші. Тетяну Крушельницьку на урочистій сесії було відзначено пам’ятною медаллю та дипломом з нагоди святкування двадцятиріччя підняття прапора у Львові.

«Я високо оцінюю те, що сьогодні нагородили достойних львів’ян. Щодо сьогоднішнього Дня народження міста, то це гарне свято. Львів за останній період став значно привабливішим зовнішньо. Сюди приїжджають багато туристів, що, звичайно, впливає на позитивну атмосферу міста і його розвиток. Також Львів став світлішим, що, звичайно, дуже важливо», - розповіла Тетяна Крушельницька, депутат міської ради усіх 5-ти скликань.

Нагадаємо, що сьогодні під час сесії було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Львова» Степану Бандері та Роману Шухевичу, звання «Шляхетна львівська родина» - родині Надрагів.