М. Коць: «Щоденна віддана праця дала мені можливість дожити до моїх років»

  • 24.08.2010, 13:05
Львів святкує День Незалежності. З цієї нагоди сьогодні, 24 серпня, у Львівській міській раді відбулась урочиста сесія. Під час сесії міський голова нагородив подяками, грошовими виплатами, дипломами та золотими  гербами визначних мешканців міста. Нагороду «Орден Лева»  присвоєно визначному українському меценату Мар’яну Коцю.

«Кожного дня я працював щиро і повністю віддано. І саме це дало мені щастя дожити до моїх років і побачити таку Незалежність», - зауважив визначний український меценат Мар’ян Коць.

Відзнаку «Орден Лева» отримують за «визначні заслуги перед територіальною громадою міста Львова у галузі розвитку економіки, науки, культури, соціальній сфері, охороні конституційних прав і свобод людини, державному будівництві та громадській діяльності, за інші заслуги перед містом».

Нагадаємо, що Мар’ян Коць є визначним меценатом. Народився в Україні, жив у США, неподалік Нью-Йорка. Підтримував Асоціацію дослідників голодоморів, Музей гетьманства, композиторський конкурс в рамках «Київ Музик Фесту», донецькі школи та дітей Чорнобиля.

На його гроші побачили світ понад півсотні книжок визначних письменників, шкільні підручники. Іменами Іванни та Мар'яна Коців віднедавна названо відділ періодичних видань Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника.