У Львові затвердять нові почесні відзнаки

  • 03.04.2008, 12:29
  • 2135
  • Андрій Яремко
У Львові затвердили склад комісії міської ради у справах відзнак територіальної громади Львова. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий. Комісія міської ради у справах відзнак розглядатиме і затверджуватиме зразки та ескізи почесних відзнак територіальної громади Львова та розглядатиме пропозиції про нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова...

У Львові затвердили склад комісії міської ради у справах відзнак територіальної громади Львова. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Комісія міської ради у справах відзнак розглядатиме і затверджуватиме зразки та ескізи почесних відзнак територіальної громади Львова та розглядатиме пропозиції про нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова.

Комісію створили на виконання ухвали від 28 лютого 2008 р. №1579 з метою впорядкування процесу нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова. Очолив комісію секретар ради Володимир Квурт. Заступником голови комісії призначено заступника міського голови з гуманітарних питань Василя Косіва. До складу комісії увійшли начальник управління культури і туризму Андрій Сидор, керуючий справами виконкому Марта Литвинюк, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики Олекса Побурко та інші. За згодою до складу комісії можуть увійти голова постійної комісії культури, дозвілля, промоцій, засобів масової інформації та туризму Маркіян Іващишин, голова постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Юрій Кардашевський, голова постійної комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту Володимир Оверко та голови депутатських фракцій у Львівській міській раді.