Олега Синютку не допустили до участі в ефірі на ЛТБ

  • 04.04.2008, 12:58
  • 2127
  • Андрій Яремко
Першого заступника міського голови Львова Олега Синютку не допустили до участі в ефірі програми „Прямим текстом” на ЛТБ, де обговорювались питання залучення місцевих інвестицій у Львові до Євро-2012. При цьому, Львівська міська рада отримала запрошення на дану програму і перший заступник міського голови був делегований представляти позицію мерії. Однак, прийшовши на студію пан Синютка був повідомлений, що замовник програми не бажає його участі, так як очікував самого міського голову...

Першого заступника міського голови Львова Олега Синютку не допустили до участі в ефірі програми „Прямим текстом” на ЛТБ, де обговорювались питання залучення місцевих інвестицій у Львові до Євро-2012. При цьому, Львівська міська рада отримала запрошення на дану програму і перший заступник міського голови був делегований представляти позицію мерії. Однак, прийшовши на студію пан Синютка був повідомлений, що замовник програми не бажає його участі, так як очікував самого міського голову.

„Це якась нездорова ситуація. Обговорюються питання, які безпосередньо стосуються міста, в самому ефірі звучить маса звинувачень на нашу адресу і представник міста, мало того – друга особа в місті, не допускається до ефіру! Автор програми аргументував це тим, що запрошувався мер, а от вже перший заступник мера не годиться. При цьому, в програмі брав участь, скажімо, заступник голови облради, а не сам голова.

Виникає кілька запитань, на які ми б хотіли отримати відповіді:

- хто ж цей замовник, який так боявся участі Олега Синютки в цьому ефірі?!

- чи була дана програма офіційно замовлена і проплачена даним замовником, чи ми маємо справу з так званою „джинсою”?

- чи цей випадок є непорозумінням чи свідомим упередженням до міської ради? Це вже запитання до керівництва ЛТБ.

Ми дуже сподіваємось, що дана ситуація проясниться ще сьогодні” – повідомив начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради Остап Процик.