Вчора мешканцям, потерпілим від вибуху в будинку на вулКостюшка, виплатили матеріальну допомогу

За інформацією управління соціального захисту Львівської міської ради, вчора мешканцям Львова, потерпілим внаслідок вибуху в будинку на вулиці Костюшка, було перераховано грошову допомогу на загальну суму 250 тисяч гривень...

За інформацією управління соціального захисту Львівської міської ради, вчора мешканцям Львова, потерпілим внаслідок вибуху в будинку на вулиці Костюшка, було перераховано грошову допомогу на загальну суму 250 тисяч гривень. Виплати проводилися відповідно до висновків експертизи Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України від 28 лютого 2008 року № 863. Кошти для виплати допомоги надійшли з резервного фонду обласного бюджету. Від кожної сім`ї, квартира якої пошкоджена внаслідок вибуху, було визначено контактну особу, на рахунок якої перераховано кошти (загалом 17 осіб). Виплати проводила львівська філія ВАТ «Мегабанк».

Також 27 березня управління соціального захисту Львівської міської ради перерахувало 979 тисяч 700 грн «Фонду Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива» постраждалим від вибуху у житловому будинку на вул. Костюшка, 14 у Львові. Загалом у списку отримувачів допомоги налічується 54 особи. Розмір допомоги постраждалим особам визначав благодійний фонд.