А.Садовий: «Львівська міська рада завжди була прикладом публічності для інших міських рад нашої держави»

  • 04.11.2010, 13:52
  • 1295
Сьогодні, 4 жовтня, відбулись останні збори депутатів 5 каденції Львівської міської ради. Посадовці зібрались у Великій сесійній залі, подякувати одне одному за плідну роботу. Збори традиційно почались Гімном України. Відкрив урочистості міський голова Андрій Садовий.

Я пригадую той день, коли ми у такому складі почали роботу, це був кінець квітня 2006 року. Ці 4,5 роки пролетіли дуже швидко. З другого боку, для мене це були найскладніші і водночас найцікавіші роки життя.  Ми з вами спільно за ці 4,5 роки зробили багато добрих справ для громади міста Львова. І якби не ваша підтримка і не ваша принципова позиція по збільшенню виділених коштів на потреби освіти,  не було б зараз відремонтованих шкіл і садочків. Якби не ваша принципова позиція по збільшенню видатків на ремонт доріг, то не було б зараз такої великої кількості відремонтованих магістралей.

Ми з вами пройшли дуже складний шлях. Це є дуже великий досвід. Ми продовжили добрі справи наших колег в минулих каденціях і сьогодні депутатський корпус робить дуже великий позитивний заділ для депутатів наступної каденції.  Частина продовжить цю справу в депутатському залі, багато хто має відкрите поле для нової діяльності. Але ви всі є політики. А політик себе виражає не тільки в депутатському плані, а і в бажанні допомагати людям, бути корисним громаді. Завжди у цих своїх прагненнях ви будете мати мою підтримку і мою допомогу.

Львівська міська рада завжди була прикладом публічності для інших міських рад нашої держави. Тому я думаю, що ця добра ініціатива, добрі справи знайдуть продовження. Я хочу побажати, в першу чергу, здоров’я для добрих справ, побажати всім Божої ласки, для нас всіх, для нашого міста і для нашої держави, а ще великої єдності

міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні тривожно дивись у сесійну залу і промовляти слова подяки. Наша 5 каденція, якщо говорити цифрами,  пропрацювала 55 місяців, розглянула більше 5 тис. питань. Я думаю, наша каденція ввійде в історію міста, адже за час нашої праці був прийнятий генеральний план міста,  у Львові з’явилось цілодобове водопостачання, місто вибороло право приймати Євро-2012. А головне - нам вдалось зберегти єдність та мудрість. Ми багато зробили, можна було б зробити більше, але треба було щось залишити нашим наступникам. Щоб у 2015 році Львів гордо звітував, і йому будуть заздрити не тільки в Україні, а й в усьому світі

секретар Львівської міської ради Володимир Квурт.

Збори 5-ї каденції закінчилися спільним фото на згадку.