До першого вересня ЛКП «Львівсвітло» планує закінчити освітлення навчальних закладів

Навчальні заклади Львова освітлюють. Цього року заплановано освітити території 49 шкіл та садочків. Уже виконано більше 50% від запланованого, кажуть у ЛКП «Львівсвітло». До першого вересня роботи мають завершити. Далі візьмуться за спортивні майданчики.

«Виконано роботи у 13 школах. Ще 8 в роботі. Це встановлення опор, натягнення кабелю, світильників. До першого вересня плануємо зробити усі об’єкти», – розповів начальник сектору зовнішнього освітлення Львівської міської ради Степан Яхницький.

На зовнішнє освітлення навчальних закладів у бюджеті закладено 1 мільйон 392 тис. гривень. Торік за кошти міста було освітлено 48 шкіл, що вартувало 1,4 мільйона гривень. Також розроблено проектну документацію для освітлення 100 шкіл та садочків.

Сьогодні комунальники встановили опори біля школи № 63 на вул. Личаківській, 171. Раніше тут не було зовнішнього освітлення взагалі. «Освітлення для школи є дуже потрібним, тому що, по-перше, це безпечно для дітей. По-друге, школа розміщена на магістральних вулицях. За останні три роки міська влада  багато дала коштів на реконструкцію школи, і зокрема освітлення. І цей темп не треба понижувати. Наступний крок – це відеоспостереження», – зауважив директор середньої школи № 63 Віктор Степанюк.

Зовнішнє освітлення цієї школи обійшлось міському бюджету у 16,5 тис. гривень.