У міській раді створено Ресурсний центр для розвитку ОСББ

  • 01.10.2010, 09:48
  • Андрій Яремко
У понеділок, 4 жовтня 2010р. о 10:00 у приміщенні Львівської міської ради (пл. Ринок, 1) відбудеться урочисте відкриття Ресурсного центру для розвитку Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Львові.

Основним завданням Центру є інформаційно-просвітницька робота з мешканцями міста, надання щоденних індивідуальних консультацій з юридичних, фінансово-економічних та інших питань щодо процедури реєстрації та поточної діяльності ОСББ. Фахівці Центру будуть також надавати необхідну правову інформацію ініціативним групам, головам правлінь, а також консультації за принципом «гарячої телефонної лінії з питань ОСББ».

Крім того, Центр також організовуватиме навчання та семінари  для керівників ОСББ та ініціативних груп з управління житловим фондом та діяльності ОСББ.

Одним із важливих завдань Центру є також організація кампаній з інформування мешканців міста шляхом надання всім зацікавленим сторонам інформації, рекламних та навчальних матеріалів, проведення семінарів, круглих столів та медіа-подій для представників засобів масової інформації.

Центр створено в рамках діяльності Відділу супроводу ОСББ у структурі департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Створення такого центру для підтримки діяльності об`єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) є головним елементом реформи житлово-комунального господарства та пріоритетним напрямком розвитку житлової галузі міста Львова. Місце розташування Центру - Львівська міська рада (пл. Ринок, 1), каб. 107-а, 107-б.

Центр створено за сприянням проекту РМТ та його партнерами – Інститутом місцевого розвитку та ГМ «Опора» у тісній співпраці з Львівською міською радою та Міністерством з питань житлово-комунального господарства України.

Довідка

Проект РМТ працює в Україні завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Міністерством житлово-комунального господарства та впроваджується компанією International Resources Group (IRG) за участю українських та міжнародних організацій.