П’ять парків цього року отримали законні межі

Цього року п’ять парків міста отримали законні межі. Було підготовлено графічні матеріали та прийнято ухвали для затвердження меж природо-заповідного фонду, зокрема парку «Боднарівка»; «Кортумова гора»; Личаківського парку; зеленої зони «Майорівка»; парку «Горіховий гай».

Замовлено роботи в спеціалізованих землевпорядних організацій на виготовлення технічних документацій по видачі державних актів на право постійного користування землею таким об’єктам природно-заповідного фонду: парку ім. 700 річчя Львова; парку ім. Папи Римського; лісопарку «Зубра»; парку «Піскові Озера».

«Ми почали роботу над затвердженням меж скверів. Раніше цим ніхто не займався. Плануємо до кінця року ще затвердити межі скверів у Галицькому районі», – каже начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Михайло Бокало.

На візуванні знаходяться проекти ухвал для затвердження меж парків та скверів: «На валах»; парк ім. І. Виговського, лісопарк «Погулянка». Сквери Галицького, Залізничного та Личаківського району.

Крім того було інвентаризовано сторонніх землекористувачів, що знаходяться у межах паркових зон Львова та  прийнято ухвалу міської ради від 09.07.2009 № 2788.