З 10 серпня проїзд у електротранспорті становитиме 1 грн 25 коп.

  • 05.08.2011, 17:36
Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, вартість проїзду у електротранспорті зросла з 1 грн до 1 грн 25 коп. Пільговий проїзд складатиме 60 коп. Рішення вступає у дію 10 серпня цього року.

Як зазначили у ЛКП «Львівелектротранс», підвищення вартості проїзду на 25% все ж не покриває витрат підприємства.

Востаннє тариф на проїзд в електротранспорті переглядався у листопаді 2008 року. З того часу на 83% підвищився рівень мінімальної зарплати, на 50% зросла вартість електроенергії.

На сьогодні тариф 1 грн не покриває всіх видатків підприємства. Тож з метою вчасної виплати заробітної платні працівникам підприємства, вчасного проведення ремонтних робіт ми звернулись до профільних міністерств з проханням переглянути тариф. Нам його затвердили на рівні 1, 25 грн.

начальник управління житлового господарства ЛМР

Юрій Голець.

Новий тариф пройшов затвердження Міністерства економіки, Міністерства ЖКГ та Львівського територіального відділення Антимонопольного комітету. Були проведені громадські слухання, враховані всі пропозиції та зауваження до проекту рішення.

На сьогодні, ЛКП «Львівелектротранс» має заборгованість з виплати заробітної платні своїм працівникам та штрафні санкції Пенсійного фонду через несвоєчасну сплату страхових внесків. Натомість ЛКП «Львівелектротранс»  досі не отримало субвенцію з державного бюджету на перевезення пільгових категорій громадян.

Якби ми отримали субвенцію з державного бюджету, а це 3,6 млн. грн, ми змогли б повністю виплатити зарплати нашим працівникам та розрахуватись з боргами.

заступник директора з економічних питань

ЛКП «Львівелектротранс»

Світлана Маркова.

У зв’язку з цим Львівська міська рада ініціюватиме  звернення до Кабінету міністрів з проханням відшкодувати заборгованість з виплати субвенцій на перевезення пільгових категорій пасажирів.

За словами Світлани Маркової, оптимальним для підприємства був би тариф на рівні 1,5 грн.

До речі, саме така вартість проїзду в електротранспорті діє у Харкові та у Житомирі.

заступник директора з економічних питань

ЛКП «Львівелектротранс»

Світлана Маркова.