На ТЕЦ-1 запрацювала турбіна №7

Львів продовжує покращувати якість надання послуг з теплопостачання. Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на ТЕЦ-1 після чотирьохмісячного ремонту запрацювала турбіна №7. Продуктивність роботи турбіни після ремонтних робіт вдалося збільшити в 2 рази. Також з метою надійної роботи встановлено новий вакуумний вимикач. Вартість усіх робіт складає близько 1 млн грн.

Турбіна №7 на ТЕЦ-1 - 1938 року випуску, мала значний ерозійний знос проточної частини, потребувала відновлення відбору пари, заміни конденсатних помп та потребувала усунення ряду інших дефектів, що негативно впливали на роботу.

За словами директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, ремонт турбіни №7 розпочався в серпні.

Результат ремонтних робіт приємний для всіх, адже багато людей досить критично сприймало можливість відремонтувати турбіну. Цього тижня ремонт завершено. Продуктивність роботи турбіни вдалося збільшити у 2 рази. Тепер вона виробляє 9 МВт в годину. Завдяки цьому нам вдасться значно збільшити виробіток електроенергії. Відповідно до погодження з НКРЕ, у 2012 році ми вироблятимемо 60 млн. МВт. В 2011 р. ми виробляли 45 млн. МВт

Степан Пакіж.

Також цього тижня на ТЕЦ-1 встановлено новий вакуумний вимикач фірми SIEMENS. Це забезпечить надійність електроживлення. Попередній вимикач був 1928 року випуску.

Вартість даних робіт становить близько 1 млн грн. Усі роботи проводилися за кошти ЛМКП «Львівтеплоенерго».

За словами Степана Пакіжа, саме двоставковий тариф забезпечує життєздатність підприємства і дозволяє проводити ремонтні роботи такого масштабу.