Львівських дітей лікують лікарі з Бостона

  • 23.06.2011, 19:40
Лікарі дитячого опікового центру з м. Бостона, зокрема, лікар анестезіолог Генадій Фузайлов та лікар пластичний хірург Даніель Дрісколл працюють у опіковому відділі Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні Львова. Сьогодні міський голова нагородив лікарів подяками.

Під час нашого візиту ми приймали участь безпосередньо в п’ятьох операціях з лікування опіків у дітей. Також ми хочемо заснувати клініку, яка буде посередником між лікарнею в Бостоні і місцевою лікарнею № 8, яка б допомагала швидше налагоджувати співпрацю, швидше отримувати технології і необхідну допомогу. Це буде клініка проектного характеру, яка буде працювати один день на рік, надавати консультації, зокрема, людям, які уже проходили  лікування в Бостонській клініці. Їх було близько 12. А також люди, які потребують необхідної допомоги тут на місці.

Даніель Дрісколл.

У 2010 році відвідали Україну вперше. Було прочитано курс лекцій для лікарів опікових центрів по нових технологіях лікування опікових пацієнтів. В той же час проконсультовано 98 дітей, і 3 дітей прооперовано з українськими лікарями, в тому числі Настю Вівчар.

Ми спільно вирішували питання про залучення міжнародних фондів для покращення якості роботи. Також ми представляємо Гарвардську медичну школу, яка є одним із найбільших медичних закладів у світі. Використання знань і технологій тут – це наше завдання.

Генадій Фузайлов.

У співпраці ще планується чимало заходів: створення Гранту з Ротарі клубом на 2012 рік для закупівлі медичного обладнання для дитячого опікового центру, обговорити можливість підвищення спеціалізації лікарями опікового центру на базі «Шрайнерс госпіталя» в м. Бостон.

Лікарі Генадій Фузайлов і Деніел Дрісколл працюють у м. Бостоні (США) у «Шрайнерс госпіталь для дітей» який відомий тим, що це є один із найбільших і найкращих опікових центрів світу, у якому лікують дітей. Мережа лікарень «Шрайнерс» надає таке лікування для дітей безкоштовно, за найновішими технологіями і за найвищими стандартами якості.

Зокрема, у 2005 р. у «Шрайнерс госпіталь для дітей» лікувалася українська дівчинка Настя Вівчар, яка врятувала з вогню свою дворічну сестру та зазнала важких опіків. Лікарі Генадій Фузайлов і Деніел Дрісколл безпосередньо займалися її лікуванням. З того часу у опіковому центрі у Бостоні завдяки допомозі цих лікарів отримали допомогу багато пацієнтів з України.

Доктор Генадій Фузайлов допоміг багатьом пацієнтам не лише у лікуванні, але й активно допомагає у залученні коштів, багатьох органіазційних проблемах (отримання візи для лікування, транспортування у США, проживання тощо).

Цього року лікарі Генадій Фузайлов і Деніел Дрісколл приїхали у опіковий відділ Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні Львова для продовження співпраці.

Як підтвердження цієї співпраці, доктор Генадій Фузайлов залучив меценатів, які зібрали кошти і через організацію «Союз українок Америки» придбали та подарували для потреб дитячого опікового відділення у Львові новітню стерилізаційну камеру та продовжують збір коштів для закупівлі іншого вкрай необхідного обладнання.