Комунальні служби міста продовжують прибирати місто

  • 14.04.2021, 15:35
  • Ганна П’єх
Миття, дезінфекція і прибирання міста тривають. Комунальні служби працюють в інтенсивному режимі, адже, як розповідає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, продовжується миття вулиць, зупинок, під’їздів у будинках, чистка дощоприймачів, фарбування турнікетів та ін.

фото умовне

«Сьогодні усі комунальні служби міста працюють в інтенсивному режимі. Якщо дозволяють погодні умови, то кожен день працюють порохотяги. Працюють і вдень і вночі. Тут все залежно від особливостей вулиці, тобто чи прибиральна техніка не заважає руху транспорту. До роботи ми залучаємо порохотяги ШРП і приватних фірм. Назагал у нас працює 16 порохотягів.

Залучаємо також водовозки і поливально-миючі машини. Вони змивають бруд, який є під бардюрами і миють магістральні дороги. Вже затвердили графіки миття тротуарів, і коли будуть відповідні погодні умови розпочнемо мити хідники.

Зараз миємо зупинки, очищаємо їх від реклами і фарбуємо. Працюють як наші комунальні підприємства так і підприємства, які виграли тендери на обслуговування зупинок. Чистимо і фарбуємо стійки знаків. Почали фарбувати турнікетне огородження. Ті елементи огорожі, які поржавіли і знаходяться в поганому стані, будуть демонтовані і замінені.

Комунальні служби чистять газони від випадкового сміття, формуємо крони дерев.

Важливою є робота з очистки дощоприймачів. Цю роботу розпочали з 15 березня і вона триватиме до кінця травня-початку червня.

Тривають роботи також у житловому фонді. Двірники прибирають під’їзди. Зокрема миємо і дезінфікуємо всі місця, до яких торкається людина, – поручні на сходах, підвіконники, кнопки у ліфтах, вхідні двері», - розповіла Ірина Маруняк.

відео: Андрій Андрух