«В наших школах діти повинні вчити і знати правдиву історію», - А. Садовий

  • 11.10.2012, 15:49
  • 1854
  • Світлана Круглікова
Як зазначив міський голова Львова, посібники з історії, надруковані у Львові для 5 та 10-11 класів, не потребують погодження міністерства, адже не є основним підручником, а лише додатковим джерелом інформації під час вивчення предмету.

В засобах масової інформації поширилась інформація про те, що Міністерство освіти має зауваження до підручників, які не рекомендують використовувати в школах. Я так підозрюю, що мова йде про ці додаткові книжки, які були надруковані у Львові для п’ятого та старших класів.

Завдання школи – дати дитині всесторонню освіту, всесторонні знання. Ці посібники, які були випущені за сприяння Львівської міської ради, не потребують жодного погодження в міністерстві освіти. Це – додаткові книжки. Я знаю, що всі вчителі історії, і директори шкіл, активно їх використовують і будуть використовувати в своїй роботі. Наші діти повинні знати правду про історію нашої держави. Тому міністерство нехай займається своєю роботою, а ми будемо робити все від нас залежне, щоб наші діти отримували правдиву історію про життя нашого народу.

Андрій Садовий  міський голова

Посібники з історії для 5 та 10-11 класів – це додаткова література для вчителів та учнів. Вони не використовуються як основні підручники, а служать додатковою базою для вивчення предмету. Використання посібника не є обов’язковим. Учні та батьки, на власний розсуд, можуть доповнити ним основний підручник з історії.

Галина Слічна  в.о. начальника управління освіти ЛМР