У 8-ми водоймах Львова покращилась якість води

  • 29.12.2010, 09:47
  • 1228
  • Андрій Яремко
Якість води в основних водних об’єктах Львова систематично перевіряють. Протягом трьох останніх місяців 2010 року працівники хімічної лабораторії КП "Адміністративно-технічне управління" обстежили 33 водойми, які розташовані або ж беруть початок на території міста. У порівнянні з аналізами, проведеними у II-му та III-му кварталах цього року, результати останнього обстеження свідчать про покращення якості води у 8-ми водних об’єктах міста.

Значне покращення якості води спостерігається у двох ставках на вул. Хортицькій, а також потоках Скнилівок, Лисиницький та Медово-Печерський. Також певне покращення якості води є в озері на вул. Тернопільській, річці Зубра та потоці Клепарівський. Натомість погіршилась якість води в озері с. Брюховичі, ставку на вул. Замарстинівській, а також річок Стара та Марунька.

Систематичні обстеження, які проводить наше підприємство, дають нам змогу постійно стежити за станом хімічного забруднення водойм нашого міста. А отримані результати цілком можуть слугувати прийняттю управлінських рішень щодо покращення екологічного стану водних об’єктів Львова. Щорічно закладаються кошти у плані пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Загалом у водоймах міста визначали наявність та вміст таких забруднюючих речовин: заліза, аміаку, нітратів, нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, завислих речовин (бруду), жирів, синтетичних поверхнево-активних речовин (СПАР), легкоокислюваної органіки (БСК-5), а також нафтопродуктів.