У Львові перевірили 132 підприємства щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства

  • 20.04.2011, 16:48
  • 1047
За I квартал 2011 року працівники КП "Адміністративно-технічне управління" на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства обстежили 132 суб’єкти господарювання та виявили 185 порушень. Результатом проведених перевірок стали 68 складених протоколів про адмінправопорушення, які скерували на розгляд Державної екологічної інспекції у Львівській області, а також 121 припис, виданий правопорушникам з вимогою усунути порушення. Для порівняння, за аналогічний період минулого року у Львові було обстежено 78 суб’єктів господарювання, а в результаті оформлено 30 адмінпротоколів та скеровано порушникам 75 приписів.

Під час перевірок, працівники нашого підприємства фіксували такі порушення, як відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, порушення правил експлуатації газоочисних установок, порушення правил поводження з відходами, поточного обліку відходів, їх збирання та зберігання у не відведених місцях, відсутність відповідальної особи у сфері поводження з відходами, відсутність контролю за якістю стічних вод, що скидаються у міську каналізаційну мережу, а також незаконне знищення чи пошкодження міських зелених насаджень.

директор КП "Адміністративно-технічне управління"

Інна Свистун.

Крім того, за порушення вимог чинного природоохоронного законодавства порушникам були висунуті 16 претензій на загальну суму 30 тис. 111 грн. З них 9 претензій на суму 25 тис. 491 грн. за наднормативні викиди в атмосферу забруднюючих речовин та 7 претензій на суму 4 тис. 620 грн. за пошкодження та знищення міських зелених насаджень.

Нагадаємо, що за порушення вимог природоохоронного законодавства порушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності.