Інна Свистун: «Працівники нашого підприємства їхали в Одесу переймати досвід, а в результаті – ділилися власним»

  • 23.06.2011, 09:59
  • 1081
У Львові, у складі КП «Адміністративно-технічне управління», уже 2,5 роки працює пересувна хімічна лабораторія. Схожі лабораторії, призначені для контролю за станом довкілля є лише у кількох містах України, одним із яких є Одеса. У це місто поїхали працівники пересувної лабораторії  КП «Адміністративно-технічне управління», з метою запозичити досвід та знання одеських колег.

Працівники нашого підприємства їхали в Одесу переймати досвід, а в результаті – ділилися власним. Колеги з Одеси були здивовані, наскільки різнобічну і масштабну роботу проводить наша пересувна лабораторія. Найбільше їх зацікавила карта забруднення центральної частини Львова, яку розробило наше підприємство, викликала інтерес інформація щодо обстеження повітря на дитячих майданчиках та перевірка рівня забруднення повітря на перехрестях міста. Крім того, одесити хотіли дізнатися алгоритм нашої роботи, повноваження, які має наше підприємство у сфері екологічного нагляду, методику роботи. Дуже приємно, що наше місто є прогресивним у цій сфері, і нам є що показати та розказати про свою роботу.

директор КП «Адміністративно-технічне управління»

Інна Свистун.

Зазначимо, що пересувна лабораторія Одеси визначає концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, відпрацьованих газах автотранспорту, рівні радіаційного та електромагнітного випромінювання.

Натомість пересувна екологічна лабораторія Львова здійснює заміри на підприємствах щодо викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, визначає рівень забруднення атмосферного повітря на перехрестях міста, вимірює рівень забруднення повітря на дитячих майданчиках, займається визначенням вмісту забруднюючих речовин у воді, як в одноразовому, так і у тривалому вимірюванні, а також здійснює оперативне проведення експрес-аналізів забруднення повітря міста, внаслідок аварійних та надзвичайних ситуацій, несанкціонованих викидів тощо.  Крім того, на основі вимірювань забруднення атмосферного повітря м. Львова була розроблена карта забруднення малого автотранспортного кільця, тобто центральної частини міста.