На екологічні потреби Львова з фонду навколишнього середовища виділено 1 мільйон 330 тис. гривень

  • 19.06.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
На екологічні потреби міста з міського фонду охорони навколишнього середовища виділено 1 млн 333 тис. гривень. За ці кошти заплановано закупити пересувну екологічну лабораторію для контролю забруднення довкілля. За допомогою лабораторії забруднення можна буде визначати на місці експрес-методом. Для цього передбачено 350 тис. гривень. Ще 100 тис. грн передбачено на закупівлю приладів для пересувної хімічної лабораторії для контролювання забруднення довкілля.

Цього року вперше закладено кошти для боротьби з мінуючою міллю – захворювання каштанів, 22 тис. грн. Восени каштанам, що ростуть у центральній частині міста, буде введено ін’єкцію. «Якщо експеримент буде успішним, то наступного року усі каштани міста полікуємо від мінуючої молі», – каже в. о. начальника управління екології та благоустрою Михайло Казимир.

На розчищення та благоустрій водних об’єктів: у ландшафтному парку «Знесіння» виділено 45 тис. грн, у Музеї народної архітектури та побуту – 32 тис. грн. По 20 тис. грн для кожного району міста виділено на санітарне обрізання крони, знесення дерев, що вражені омелою. Та 50 тис. грн передбачено на заходи боротьби з омелою над лініями зовнішнього освітлення для ЛКП «Львівсвітло». Заплановано для таких робіт закупити автовишку, на що закладено 100 тис. грн.

Для проектування та виконання робіт для належного функціонування зеленої зони «Цитадель» виділено 100 тис. гривень, а на покращення благоустрою парку «700-річчя Львова» виділено 20 тис. гривень, 40 – на пам’ятку природи місцевого значення «Кортумова Гра» та 60 – на зелену зону «Майорівка».