У Львові проводять заміри атмосферного повітря

  • 20.06.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
У травні хімічною лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління» було обстежено 11 перехресть м. Львова на предмет забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту. В результаті проведених замірів перевищення максимально-разової гранично-допустимої концентрації оксиду вуглецю зафіксовано на перехрестях пр. Чорновола – вул. Городоцька ( у 2,2 рази ), пр. Чорновола – вул. Під Дубом ( у 2,4 рази ), вул. Шевченка – вул. Левандівська ( у 2,8 рази ), вул. Городоцька – вул. Шевченка ( в 1,6 разів), пр. Свободи – вул. Торгова ( в 1,8 разів).

У межах норми концентрація оксиду вуглецю в атмосферному повітрі виявилась на перетинах пр. Чорновола – вул. Липинського, вул. І. Мазепи – вул. П.Орлика, вул. І.Мазепи – вул. Миколайчука, вул. Широка – вул. Гніздовського, вул. Широка – вул. Сяйво, вул. Кн. Романа – пл. Галицька.

Як повідомила директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун, найближчим часом планується обстежити ряд інших вулиць та перехресть, серед них запропоновані управлінням транспорту і зв’язку Львівської міської ради.