У “Стрийському парку” встановили новий дитячий майданчик

  • 17.07.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
Відтепер діти, що прогулюються Стрийським парком поблизу озера, матимуть можливість позабавлятися на гойдалках чи покататися з гірки. У “Стрийському парку” встановили новий дитячий майданчик. Особливістю майданчику є перехідний підвісний міст, який при проходженні через нього гойдається, чим тішить дітей. Конструкції виконані із якісної породи дерева та добротного металу, які надзвичайно гарно вписались у ландшафт парку, крім цього матеріали стійкі до погодних умов, що забезпечить їх довготривале використання.

Відкривали новий дитячий майданчик обласні та міські керівники прокуратури, посадовці Львівської міської ради та мешканці.

Вартість нового дитячого майданчика – 20 тисяч гривень його закупили та встановили за кошти працівників обласної, міської та районних прокуратур. Зокрема кожен працівник прокуратури здійснив внесок 80 гривень, ще 3 000 гривень виділила профспілкова організація. В свою чергу посадовці Львівської міської ради допомогли меценатам розмістити майданчик на території Стрийського парку. Працівники ЛКП “Зелений Львів” облаштували територію біля майданчика, пофарбували паркові дивани.

В.о. начальника управління екології та благоустрою Львівської міської ради Михайло Казимир повідомив, що це вже другий дитячий майданчик у Стрийському парку, перший майданчик розміщений на верхній терасі і є також подарунком спонсорів.

Новий дитячий майданчик розміщений на нижній терасі Стрийського парку біля будинку садівника.