У дворику між будинками на вул. Костомарова, 18 та вул. Івана Франка, 53-55 зрізали аварійні дерева, згідно з відповідним актом від районної адміністрації

  • 07.11.2017, 14:09
  • 840
  • Романа Куць
У Галицькому районі міста Львова на вул. Костомарова, 18 та вул. Івана Франка, 53-55 зрізали аварійні дерева, які могли пошкодити житлові будинки і власність мешканців. Роботи зі зрізки провело ЛКП «Снопківське», згідно з відповідним актом, що був наданий районною адміністрацією з висновком екологів, які проводили перевірку.

«Мешканці будинку № 18 на вул. Костомарова звернулися у Галицьку районну адміністрацію з проханням зрізати дерева, які були у внутрішньому дворику. Ці насадження були великих розмірів, коріння їх розросталося, що могло спричинити руйнування фундаменту та стін будинку.

Це звернення, яке отримала районна адміністрація, було скеровано у відділ комунального господарства адміністрації, де склали акт на обстеження та перевірку цих дерев екологами. Працівники екології, що провели відповідний огляд, зазначили, що ці дерева справді аварійні, можуть впасти на будинок, балкон або на машини, які припарковані знизу, тобто можуть завдати шкоди мешканцям. Екологи і відділ комунального господарства склали акт на зрізку цих дерев, який був наданий нам – ЛКП «Снопківське». У суботу ми провели роботи зі зрізки аварійних дерев, аби уникнути неприємних ситуацій», - зазначив директор ЛКП «Снопківське» Михайло Бедзей.