Львів’ян запрошують долучитись до City Nature Challenge 2021

  • 22.04.2021, 17:29
  • 1266
  • Пресслужба ЛМР
Львів’ян запрошують долучитись до світової ініціативи з документування міського біорізноманіття City Nature Challenge, яка цьогоріч відбуватиметься до 30 квітня по 3 травня.

Створення великих масивів даних міста Львова дозволить ідентифікувати біорізноманіття нашого регіону й допоможе приймати обґрунтовані рішення спільноті міста щодо його збереження.

Як долучитися до події?

1. Знайдіть дику природу біля свого будинку, по сусідству, на подвір’ї чи деінде. Це може бути будь-яка дика рослина, тварина, гриби або будь-які інші докази життя, такі як хутро, сліди, тощо. 

2. Сфотографуйте те, що ви знайдете, за допомогою додатку iNaturalist.

3. Дізнайтеся більше, коли ваші спостереження буде ідентифіковано (4.05-9.05.2021).

«Світова ініціатива, що відбудеться вшосте і охоплює понад 400 міст-учасників. Кожен може долучитися і внести свій вклад у дослідження оточуючого середовища. Її мета — з'ясувати, що є поруч на певній території, які рослини там ростуть, які можуть бути тварини, птахи. Щоб стати дослідником, необхідно завантажити на свій телефон додаток iNaturalist, піднести до певної рослини, сфотографувати і програма одразу підбирає варіанти — яка це може бути рослина. Так само можна дослідити тварин та птахів. Ці дані потім збирають, опрацьовують і вчені з усього світу мають до них доступ. На основі цих даних вчені можуть зробити висновки, як змінюється клімат у певній місцевості, як це впливає на флору і фауну і що потрібно зробити для збереження екологічного балансу у світі», – зазначають організатори.

Долучитись до ініціативи City Nature Challenge 2021: Lviv можна за посиланням  https://www.inaturalist.org/projects/city-nature-challenge-2021-lviv

Організатор: Освітній 3D Хаб https://www.facebook.com/ed3dhub