Сесія прийняла дві ухвали задля збереження території заказника «Торфовища Білогорща»

  • 20.05.2021, 17:51
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 20 травня, на засіданні сесії Львівської міської ради розглянули та підтримали ухвали про вжиття заходів щодо недопущення нераціонального використання території ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Біогорща» на території Львова, а також про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду для збереження та використання заказника.

фото: Роман Балук

«Ми доповнюємо ухвали пунктом – доручити департаменту містобудування провести інвентаризацію земельних ділянок задля пошуку альтернативних рішень щодо реалізації права громадян на земельні ділянки, які сформовані в межах ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща», - доповів начальник управління земельних ресурсів Сергій Коровайник.

Нагадаємо, Рясне-Руська сільрада розпаювала й роздала 58 гектарів заказника «Торфовище Білогорща». Присвоєння кадастрових номерів датовано жовтнем 2020 року, при цьому деякі ділянки оформляли всього за 4 дні до виборів.