«Встановлення більших офіційних меж парку – це своєрідний захисний статус», - Любомир Зубач про збільшення Снопківського парку

  • 14.07.2021, 14:14
  • 1168
  • Пресслужба ЛМР
Як зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, за ініціативою Львівської міської ради межі парку «Снопківський» збільшили на 11 га. Відповідне рішення ухвалила Львівська обласна рада.

«Львівська міська рада ініціювала, а Львівська обласна рада проголосувала за збільшення меж і площі «Снопківського». Цей парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва Львова і входить до переліку природоохоронних об’єктів місцевого значення з 1984 року.

Наскільки збільшили? На понад 11 га. Це немало. І тепер «Снопківський» офіційно простягається на понад 47 га.

Навіщо збільшили? Не лише щоб збільшити офіційну кількість зелених насаджень у місті. Хоча і це, звісно, достатній аргумент. Хто мешкає поряд із цим парком або вболіває за нього, знає: там час від часу виникають питання із якимись самобудами чи іншими незаконними речами – як-от бажанням влаштувати собі проїзд чи заїзд через парк.

Тому встановлення більших офіційних меж парку – це своєрідний захисний статус. Далі, звичайно, «Снопківський» будемо пильнувати й облаштовувати. Міське управління екології і природних ресурсів уже провело із мешканцями зустріч-обговорення концепції розвитку цього парку», - акцентував Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.