Світ критично втрачає біорізноманіття: у Львові подискутують, як змінити ситуацію

  • 08.10.2021, 10:18
  • Пресслужба ЛМР
Чому відновлення екосистем та біорізноманіття мають стати основним пріоритетом десятиліття? Які актуальні кроки маємо зробити? Як це допоможе вирішити нагальні потреби людства? Про все це подискутують експерти у межах ХІV Екуменічного соціального тижня. Дискусія «Відновлення екосистем та біорізноманіття як основний пріоритет десятиліття: актуальні кроки та потреби людства» відбудеться сьогодні, 8 жовтня, о 14.00 год.

Обговорення – на платформі Zoom. Трансляція події також буде доступна у соціальних мережах Facebook та Youtube.

Партнером заходу є Глобальний католицький кліматичний рух Laudato Si' Movement. Модераторкою дискусії стане представниця організації, менеджерка кампаній проти викопного палива Світлана Романко.

Участь у дискусії також візьмуть: Керолайн Кіурі, Laudato Si' Movement,  Кенія; Катерина Полянська, екологиня, МБО «Екологія–Право–Людина»; Тарас Ямелинець, провідний експерт WWF-Україна, координатор проєкту «Відкриті кордони для дикої фауни у Карпатах»; Наталія Субботіна, магістр права, провідний спеціаліст сектору з питань доброчесності та запобігання корупції департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.

Більше про події Екуменічного соціального тижня дізнавайтесь тут.

Програма форуму.

Участь у всіх заходах у безкоштовна.

Довідка

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.