Управління екології та благоустрою міста закликає львів’ян не нищити парків

Днями під час перевірки парку — пам’ятки садово — паркового мистецтва місцевого значення «Високий Замок» було зафіксовано 9 випадків несанкціонованих заїздів автотранспорту на територію парку. На порушників природоохоронного законодавства складено протоколи про адміністративні правопорушення, які будуть скеровані в суди по місцю проживання водіїв — порушників для розгляду та прийняття рішення. Такі рейди для дотримання вимог природоохоронного законодавства та заповідного режиму з ініціативи управління екології та благоустрою спільно з ВДАІ м. Львова та Державною екологічною інспекцією в Львівській області проводяться щотижня. Управління екології та благоустрою закликає львів’ян та гостей міста не порушувати вимог закону та не заїжджати автотранспортом на території парків міста. Порушення цих вимог тягне за собою передбачену законодавством України відповідальність. За порушення «Правил дорожнього руху» – накладення штрафу в сумі від 255 до 340 грн, за порушення ст. 91 КУпАП передбачено накладення штрафу на громадян від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, за вчинення порушення ст. 64 ЗУ «Про природно — заповідний фонд України» на кожного порушника – власника транспортного засобу нараховується шкода, заподіяна парку в сумі від 40 до 55 грн. Отже допущення водієм транспортного засобу несанкціонованого заїзду в паркову зону міста може спустошити гаманець водія мінімум на 346 гривень.

Днями під час перевірки парку — пам’ятки садово — паркового мистецтва місцевого значення «Високий Замок» було зафіксовано 9 випадків несанкціонованих заїздів автотранспорту на територію парку. На порушників природоохоронного законодавства складено протоколи про адміністративні правопорушення, які будуть скеровані в суди по місцю проживання водіїв — порушників для розгляду та прийняття рішення. Такі рейди для дотримання вимог природоохоронного законодавства та заповідного режиму з ініціативи управління екології та благоустрою спільно з ВДАІ м. Львова та Державною екологічною інспекцією в Львівській області проводяться щотижня.

Управління екології та благоустрою закликає львів’ян та гостей міста не порушувати вимог закону та не заїжджати автотранспортом на території парків міста. Порушення цих вимог тягне за собою передбачену законодавством України відповідальність.

За порушення «Правил дорожнього руху» – накладення штрафу в сумі від 255 до 340 грн, за порушення ст. 91 КУпАП передбачено накладення штрафу на громадян від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, за вчинення порушення ст. 64 ЗУ «Про природно — заповідний фонд України» на кожного порушника – власника транспортного засобу нараховується шкода, заподіяна парку в сумі від 40 до 55 грн.

Отже допущення водієм транспортного засобу несанкціонованого заїзду в паркову зону міста може спустошити гаманець водія мінімум на 346 гривень.