У парку Івана Франка закінчили ремонт

  • 17.11.2009, 10:27
  • 2144
  • Андрій Яремко
Цьогоріч у одній з візитівок міста – парку Івана Франка проводились масштабні роботи.  Тут вимощено пішохідні доріжки трьома видами матеріалів: клінкерною цеглою - це спеціальна цегла німецького виробництва, яка витримує перепади температури, щебеневим відсівом та камінням. Вздовж доріжок встановлено водостічні лотки. Таким чином замощено 11,5 тис. м квадратних пішохідних доріжок.  Відтак додатково встановлено 135 лавочок для відпочинку та 107 нових смітників.

Тепер парком можна прогулюватись і вночі, адже відремонтовано й освітлення. Ліхтарі виготовляли за їхнім автентичним виглядом на замовлення. Можна посидіти і в альтанці, яку також не оминули  під час ремонту.

Міській казні  ці роботи обійшлись більше 5,6 мільйонів гривень. У Стрийському парку також тривають масштабні роботи.

«За останні два десятки років це вперше у парках міста проводяться капітальні роботи. Кошти зосереджено на відновлення двох основних парків, які є візитками міста. Ми почали торік роботи у парку Івана Франка і цього року закінчили.  Це дорогі роботи, оскільки відновлюємо старі ліхтарі, стовпи,  лавки, які виготовлено на наше замовлення», - розповів заступник начальника управління капітального будівництва Ігор Фалюта.

Роботи виконувало ПП «Мірт».