Школярі зі Слов’янська відвідали Львів та познайомились з місцевими учнями

16 жовтня за ініціативи благодійного фонду Семена Семенченка відбулось знайомство школярів старших класів школи №13 м. Слов’янськ та гімназистів НВК «Ерудит» м. Львова.

Під час візиту до Львова учні зі Сходу України мали спільний урок інформатики, зіграли у ділову гру та обмінялись думками та побажаннями. 

За словами організаторів, школа №13 була обрана шляхом конкурсного відбору, як одна з найбільш активних та ініціативних шкіл Слов'янська, зокрема, навчальний заклад бере активну участь і підтримує скаутську організацію «Пласт». Наприкінці травня 2014 року школа постраждала в результаті обстрілу міста.

Після зустрічі учасники домовились про майбутні спільні уроки по Skype, а також що львівських учнів буде запрошено до Слов’янська.

Ці діти сьогодні ще старшокласники, які в майбутньому будуть змінювати Україну, відбудовувати Донбас і будуть надійною опорою нашої країни. Важливо зараз не втратити час та допомогти їм розставити пріоритети й життєві цілі. Запрошуємо усіх, хто хоче доєднатись до подальшої роботи зі школярами, звертатись на пошту oksklient@gmail.com»,

зазначають організатори