У Львові відбудеться конференція з біоетики

  • 31.01.2011, 15:32
  • 999
У Львові медики обговорять біотичні аспекти використання контрацептивів. У середу, 2 лютого, о 15 год. в приміщенні Музею історії медицини Галичини імені М. Панчишина (вул. Кармелюка, 3) розпочнеться  конференція з біоетики.

Українське лікарське товариство у Львові було одним із співорганізаторів першої міжнародної конференції з біоетики, яка проходила у 2009 році. Під час тодішньої конференції стало зрозуміло, що більшість із питань, що стосуються цієї теми, вимагають детальнішого обговорення. Відтак, у 2010 році було проведено дві конференції на тему: "Біоетичні аспекти застосування ембріональних стовбурових клітин" і "Біоетичні аспекти трансплантації органів та тканин". Цього разу ми докладніше обговоримо питання використання гормональних контрацептивів.

голова Українського лікарського товариства у Львові Андрій Базилевич.

Конференція відбуватиметься як своєрідні дискусійні клуби, де основну тему спочатку представлять лікар і теолог, а потім обговорюватимуть всі присутні. У обговоренні візьмуть участь лікарі – члени Українського лікарського товариства,  учасники навчальної програми з біоетики в Українському католицькому університеті, голови біоетичних комісій лікувальних та навчальних закладів, викладачі та студенти ЛНМУ ім. Данила Галицького.