Для міських медичних установ торік придбано 125 одиниць медичної апаратури

  • 02.02.2011, 16:44
  • 1189
У 2010 році в сфері надання медичних послуг львів’янам відбулись якісні зміни. Так, торік повністю завершені роботи з капітального ремонту та введення в експлуатацію неврологічного відділення клінічної міської дитячої комунальної лікарні на вул. П. Орлика, 4, введено в експлуатацію ІІ поліклінічне відділення 6-ї міської поліклініки у м. Винники, дитяче фтизіопульмонологічне відділення.

Виконані роботи із капітального ремонту даху корпусу АТС клінічної міської комунальної лікарні швидкої медичної допомоги, капітального ремонту відділення гіпербаричної оксигінації та відділення переливання крові клінічної міської комунальної лікарні швидкої медичної допомоги. У грудні 2010 року після капітального ремонту введено в експлуатацію 4-й поверх міського пологового будинку №1.

З метою оптимізації ліжкової мережі, протягом 2010 року проведено скорочення ліжкової мережі міста на 30 ліжок та виведено з експлуатації 3 будівлі 6-ї міської поліклініки (м. Винники).

Для міських медичних установ торік було придбано 125 одиниць медичної апаратури на загальну суму 4876,1 тис.грн, серед них: гіпербаричні барокомплекси, ультразвукові діагностичні системи та датчики до них, електрокардіографи, пульсоксиметри, дефібрилятори, апаратура для хімічних аналізів, хроматограф, меблі медичні та лабораторні.

Водночас, упродовж 2010 року в місті провели ряд акцій, спрямованих на профілактику різних хвороб: "Дні медицини у Львові", "Дні профілактики туберкульозу і хронічних захворювань органів дихання", "Дні профілактики захворювань сечостатевої системи у чоловіків", "Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок", "Дні профілактики і раннього виявлення цукрового діабету".