У Львові консультуватиме лікар онколог-мамолог Галина Корженкова

  • 01.04.2011, 18:08
  • 4582
Один з провідних спеціалістів в галузі мамології Галина Корженкова консультуватиме жінок Львова. Консультації можна буде отримати з 4 по 9 квітня на базі Медичного центру Cвятої Параскеви, який розташований за адресою вул. Заводська,7.

На сьогодні основною проблемою раку молочної залози залишається невчасна діагностика. Більшість методів діагностики дозволяють виявити пухлину на пізніх стадіях, що значно ускладнює лікування.  Медичний центр Святої Параскеви у Львові проводить унікальну діагностику – МРТ молочних залоз, якої в Україні практично не проводять.

МРТ молочної залози – це найкращий і найточніший метод діагностики на ранніх стадіях захворювання у жінок молодого віку. Він дозволяє виявити та, що найважливіше, провести диференціальну діагностику між доброякісними та злоякісними новоутворами, коли це важко або неможливо зробити за допомогою УЗД або мамографії. Наш медичний центр має повний спектр діагностики раку молочної залози. Це МРТ, УЗД, мамографія, біопсія. Залучення фахівців світового рівня, а саме таким експертом в галузі мамології є Галина Корженкова, не лише допомагає підвищувати кваліфікацію наших лікарів, а насамперед – допомагає рятувати людські життя. Адже врятоване життя кожної жінки – це благополуччя її рідних та близьких людей.

генеральний директор Медичного центру Святої Параскеви

Тетяна Міхнова.

Записатись на консультацію можна телефоном: 295-40-00

Довідка

Кандидат медичних наук, онколог-мамолог Галина Корженкова – лікар з 20-річним стажем роботи. В 2000 році захистила кандидатську дисертацію на тему: "Листовидні пухлини молочної залози". Головний консультант з питань молочної залози благодійної програми фірми AVON «Разом проти раку грудей» за 2003-2005 роки. З 2004 року – старший науковий співробітник відділення рентгенодіагностики. Очолює групу комплексної променевої діагностики захворювань молочної залози, яка включає рентгенівську мамографію, сонографію молочної залози, магнітно-резонансну томографію молочної залози з контрастуванням, біопсію молочної залози під контролем цифрової мамографії, сонографію з використанням пункційної приставки і мамотома.