Львівських дітей лікують лікарі з Бостона

  • 23.06.2011, 19:25
  • 1588
Лікарі дитячого опікового центру з м. Бостона, зокрема, лікар анестезіолог Генадій Фузайлов та лікар пластичний хірург Даніель Дрісколл працюють у опіковому відділі Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні Львова. сьогодні міський голова нагородив лікарів подяками.

Важливо, що фахівці такого рівня приїхали з Бостона, аби передати нам досвід пластичних хірургів, які вміють прекрасно працювати з дітьми, які отримують опіки. Колеги привезли зі собою багато цікавих нових технологій,які ми будемо застосовувати в нашому місті.

міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, співпраця розпочалася з лікування Насті Вівчар у 2005 році. З того часу в дитячому опіковому центрі м. Бостона пролікували 15 дітей з України, в тому числі 3 дітей з Західної України. З них дівчинка Тоня 8 років з міста Стрия, сирота.

У 2010 році відвідали Україну вперше. Було прочитано курс лекцій для лікарів опікових центрів по нових технологіях лікування опікових пацієнтів. В той же час проконсультовано 98 дітей, і 3 дітей прооперовано з українськими лікарями, в тому числі Настю Вівчар.

В Америці організовують українців-бізнесменів, включаючи Союз Українок Америки (голова Маріанна Заяць) для збору коштів.

Прийняли участь (2011 рік) в закупівлі обладнання для дитячого опікового відділення лікарні № 8 на суму 130 тисяч гривень. Придбано і передано в лікарню обладнання для стерилізації в одноразових пакетах, операційний стіл, операційні лампи, монітори.

Виїзно інтернаціональною клінікою «Шрайнерс госпіталя» 20 червня оглянуто 12 дітей з наслідками опіків, розроблено план проведення операцій 5 дітям.

Привезено і передано лікарні інструментів, шовних матеріалів, розхідних матеріалів для проведення операцій на суму біля $ 6 тис. У співпраці ще планується чимало заходів: створення Гранту з Ротарі клубом на 2012 рік для закупівлі медичного обладнання для дитячого опікового центру, обговорити можливість підвищення спеціалізації лікарями опікового центру на базі «Шрайнерс госпіталя» в м. Бостон.

Лікарі Генадій Фузайлов і Деніел Дрісколл працюють у м. Бостоні (США) у «Шрайнерс госпіталь для дітей» який відомий тим, що це є один із найбільших і найкращих опікових центрів світу, у якому лікують дітей. Мережа лікарень «Шрайнерс» надає таке лікування для дітей безкоштовно, за найновішими технологіями і за найвищими стандартами якості.

Зокрема, у 2005 р. у «Шрайнерс госпіталь для дітей» лікувалася українська дівчинка Настя Вівчар, яка врятувала з вогню свою дворічну сестру та зазнала важких опіків. Лікарі Генадій Фузайлов і Деніел Дрісколл безпосередньо займалися її лікуванням. З того часу у опіковому центрі у Бостоні завдяки допомозі цих лікарів отримали допомогу багато пацієнтів з України.

Доктор Генадій Фузайлов допоміг багатьом пацієнтам не лише у лікуванні, але й активно допомагає у залученні коштів, багатьох органіазційних проблемах (отримання візи для лікування, транспортування у США, проживання тощо).

Цього року лікарі Генадій Фузайлов і Деніел Дрісколл приїхали у опіковий відділ Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні Львова для продовження співпраці.

За досягнутою домовленістю ця співпраця матиме три основні напрямки:

- Розвиток опікової хірургії у Львові, запровадження нових технологій і стандартів лікування опіків, навчання українських лікарів під час короткотривалих візитів у Львові та запрошення для стажування у опіковому центрі Шрайнерс у США.

- Залучення спонсорів зі США для покращення умов лікування у опіковому центрі у Львові, постачання сучасного медичного обладнання.

- Періодичні виїзні консультації пацієнтів лікарями «Шрайнерс госпіталю» на базі опікового відділу у Львові, що матиме за мету як навчання українських лікарів, так і проведення консультацій пацієнтам для раціонального відбору пацієнтів, яким лікування може бути надане в Україні ,та тих що дійсно потребують лікування у США.

Як підтвердження цієї співпраці, доктор Генадій Фузайлов залучив меценатів, які зібрали кошти і через організацію «Союз українок Америки» придбали та подарували для потреб дитячого опікового відділення у Львові новітню стерилізаційну камеру та продовжують збір коштів для закупівлі іншого вкрай необхідного обладнання.