В. Зуб: «Рентгенобладання в наших установах поступово оновлюється в залежності від бюджету»

  • 11.02.2014, 17:41
  • 504
Торік в міську дитячу лікарню за кошти міста було закуплено та підключено в єдину комп’ютерну мережу сучасний цифровий рентген-діагностичний комплекс. Вартість апарату - близько 1,5 мільйона гривень. Сьогодні його роботу було презентовано журналістам.

фото: Олександр Мазуренко

Перевагами цього сучасного апарату є: зменшення променевого навантаження на пацієнта; значне покращення якості зображення; зменшення необхідного часу для видачі результату обстеження. Водночас знімки, зроблені на цьому апараті, в режимі он-лайн безпосередньо під час проведення обстеження можуть долучатися до електронної медичної карти конкретного пацієнта.

Дмитро Квіт, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні

Крім рентгенапарату, який ми сьогодні презентували, того впродовж останніх років були придбані рентгенапарати і в лікарню швидкої допомоги, і в 8-му лікарню, і в дитячу лікарню. Також в ці заклади було придбано так звані С-арки для виконання операцій при травматологічних патологіях - це дороговартісні апарати, які сьогодні успішно працюють. Також у 8-й лікарні минулого року запрацював ще один рентгенкабінет. Там правда вітчизняного виробництва апарат, але він новий, він працює і надає допомогу всім потребуючим. Тобто  рентгенобладання в наших установах поступово оновлюється в залежності від бюджету.

Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР