В. Зуб: «Впродовж останніх двох тижнів ми відзначаємо збільшення кількості захворілих, переважно дітей»

  • 12.02.2014, 09:43
  • 426
Ситуація із захворюваністю на ГРВІ у Львові є спокійною. Втім, медики спостерігають ріст захворюваності впродовж останніх двох тижнів. Тому важливо, аби всі дотримувались простих правил, щоб запобігти поширенню захворюваності. Про це під час спілкування з журналістами повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Ситуація із захворюваністю на ГРВІ є спокійною. Епідпоріг не досягнутий. Зараз інтенсивний показник складає 62 при епідпорозі 93. Тобто нема великої кількості захворюваності. Але впродовж останніх двох тижнів ми відзначаємо збільшення кількості захворілих, переважно дітей, в динаміці. Тому цей показник поступово наростає.

Що в цій ситуації треба нам всім робити? Тримати ноги в теплі і сухими, не переохолоджуватись і мити руки. Якомога частіше мити, бо ми перебуваємо в громадському транспорті, ми беремося руками за ручки дверей, за столи, за стільці, а потім тими ж руками не митими ми потираємо очі, торкаємось носа чи рота. Таким чином інфекція з рук потрапляє на слизові і дуже швидко розвивається. Так маємо готове респіраторне захворювання. Тому дуже важливо дотримуватись особистої гігієни рук і вчити цього дітей. Також важлива вітамінізована їжа – достатньо цибуля, часник, яблуко, лимон, для того щоб підтримувати імунний статус організму.

Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР