Лабораторний центр: «За останній тиждень з’явилась тенденція до зниження захворюваності на ГРВІ»

  • 22.11.2017, 13:48
  • 682
  • Прес-служба ЛМР
Згідно з результатами моніторингу захворюваності на ГРВІ мешканців Львова, станом на 19 листопада захворіло 3 778 осіб. Про це під час чергового засідання міської комісії ТЕБ та НС повідомила завідувач Львівського міського відділу Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Михальчук.

«Згідно з результатами моніторингу захворюваності на ГРВІ мешканців Львова, станом на 19 листопада захворіло 3 778 осіб. Тенденція за останній тиждень з’явилася до зниження. Якщо передтиждень захворюваність наростала, то минулого тижня – стабілізувалась і вже цього тижня на 3% знизилася. Станом на сьогодні, госпіталізовано 33 особи з діагнозом «гострі респіраторні інфекції». Більшість – це діти до 18 років. При дослідженні матеріалу від захворілих не виявлено збудників вірусу грипу.

Зараз аптечна мережа має 4 вакцини для профілактики грипу виробництва Франції, Нідерландів, Китаю і Кореї», - повідомила під час чергового засідання міської комісії ТЕБ та НС завідувач Львівського міського відділу Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Михальчук.

Водночас, управління охорони здоров’я ЛМР нагадує про потребу в осінньо-зимовий період дотримуватись профілактичних заходів щодо ГРВІ.

«Сьогодні дуже активно треба нагадувати львів’янам і не тільки, усім мешканцям, про те, що профілактичні заходи дуже важливі! Тобто ноги мають бути в теплі, одягатися треба тепло. При перших симптомах захворювання треба починати лікування. Не водити дітей в організовані колективи, якщо ваша дитина хвора, тому що вона наражає на небезпеку інших дітей.

Тобто всі гуртом, все суспільство повинно вживати заходів, щоб захворюваність не поширювалася і щоб не допустити епідемії», - наголосив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.