В. Зуб: «Всі наші сімейні лікарі вже мають цифрові підписи, але декларація на обслуговування ще не затверджена, тому їх поки що не підписуємо»

Сьогодні під час прес-конференції начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб розповів про ключові етапи впровадження медичної реформи. З його слів, сьогодні всі робочі місця сімейних лікарів у Львові комп’ютеризовані, лікарі отримали цифрові підписи і готові укладати декларації на обслуговування з пацієнтами, проте саму декларацію ще досі офіційно не затверджено, тому сімейні лікарі з пацієнтами декларацій на обслуговування поки що не підписують.

«Декларація досі юридично не затверджена, тому у Львові ми офіційно поки жодних декларацій не підписуємо. Лікарі з пацієнтами задля навчання  заповнюють паперові носії, але вони не мають жодної юридичної сили. Є проблеми з E-Heath та захистом персональних даних, тому ми не спішимо заповнювати електроні декларації, тому що ми не впевнені в захисті персональних даних.

Декларація дуже проста – це інформація про пацієнта, про довірену особу пацієнта, адреса проживання, реєстрації, інформація про лікаря, з яким підписується ця декларація, і установа, в якій працює лікар.

Всі робочі місця наших сімейних лікарів комп’ютеризовані, всі вони вже отримали цифрові підписи – цю роботу ми провели,  і в нас майже на 99% є матеріально-технічне забезпечення закладу, як вимагається», - розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

відео: Андрій Андрух