«Надбавка 300% до зарплати за квітень в повному обсязі виплачена лише працівникам 8-ї лікарні», — Галина Слічна

  • 19.06.2020, 19:36
  • 972
  • Пресслужба ЛМР
Анонсовані надбавки від держави в розмірі 300% до зарплати медичним працівникам наразі виплачені за квітень медикам 8-ї міської лікарні та частині медиків 1-ї міської лікарні. Кошти на виплату цих надбавок за травень ще не надійшли. Це озвучила керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна під час сесії міської ради.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Щодо коштів, які надходять з Національної служби здоров’я України для виплати 300% надбавки до заробітної плати медичним працівникам, то ця виплата проведена лише медичним працівникам 8-ї лікарні за квітень. Для медичних працівників 1-ї лікарні кошти, які надійшли від Національної служби здоров’я України, вистачило лише на 80%. Коштів за травень на ці виплати ще не надходило», — зазначила Галина Слічна, керівниця міського штабу протидії коронавірусу.

Нагадаємо, з міського бюджету Львова надають матеріальну допомогу медичним працівникам лікарень, які підпорядковані місту, і лікарням обласного підпорядкування — в розмірі 10 тис грн, і на ці видатки з міста вже скеровано 6,9 млн грн., і цей процес не зупиняється. Також місто виплачує по 20 тис грн захворілим медикам — станом на сьогодні цю допомогу надано 100 медичним працівникам на загальну суму 2 млн грн., і мерія готує документи на подальші виплати.