А. Садовий: «Лікарі сьогодні - це люди, яким треба кланятися, і молити Бога, щоб дав їм сил і здоров’я»

  • 30.06.2020, 10:33
  • 1012
  • Пресслужба ЛМР
У госпітальних базах, які працюють з працієнтами з підозрою на ковід, зростає кількість хворих, що потрапляють туди з запаленням легень. Про це у ранковому ефірі радіо «Львівська хвиля» повідомив мер Львова Андрій Садовий. Він вкотре наголосив, що мешканці мусять зважати на ці дані та максимально дотримуватись правил особистого захисту.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Я думаю, що треба людям просто більше розказувати правди. От станом на сьогодні в нас в 8-й і в 1-й лікарнях є по 90 людей з запаленням легень, 54 людини в лікарні швидкої теж з запаленнями, і в інфекційній лікарні є 189 хворих. Тобто це такі серйозні цифри. І динаміка буде ще більшою після цих вихідних.

Оця така розслабленість призводить до такої не дуже доброї ситуації. Я особисто знаю багато людей, які хворіють і сидять вдома, хто у важкому стані - того в лікарню забирають.

Динаміка у світі росте, кількість хворих росте. І тому в Україні ми нікуди не втечемо. Тому треба берегти себе і берегти своїх рідних, нема на то ради", — сказав мер Львова.

Водночас Андрій Садовий акцентував на важливості цінувати працю лікарів. Адже саме вони ось уже 4 місяці щодня працюють на вісті боротьби з хворобою.

«Єдине, що мене тішить, — що медична система справляється, і що ми маємо достатню кількість ліжкомість.

Насправді проблема є інша — в фізичній втомленості лікарів: кожного дня поступають хворі, ти їх лікуєш, вони виписуються, поступають інші, і так постійно. І це вже тримає 4-й місяць. Тому лікарі сьогодні - це люди, яким треба кланятися, і молити Бога, щоб дав їм сил і здоров’я", — резюмував міський голова Львова.

Офіційні канали отримання інформації: