Запрацював сервіс DoctorOnlineUA, який дає змогу українцям безкоштовно отримати консультацію лікаря

  • 13.05.2022, 12:47
  • Пресслужба ЛМР
Платформу DoctorOnlineUA створили для дітей і дорослих з України, які не можуть потрапити до місцевих лікарів, але потребують термінової консультації. Сервіс об’єднав понад 300 професійних лікарів із 27 медичних спеціальностей, які вже провели понад 1000 онлайн-консультацій.

Створення платформи DoctorOnlineUA ініціював Буковинський державний медичний університет за підтримки ГО «Спільно для Буковини», а технічну частину виконали українські ІТ-компанії Railsware і NLSQL.

«З початком війни всі лікарі й психологи зіштовхнулися з величезною кількістю охочих отримати медичну допомогу онлайн від початку війни. Стало зрозуміло, що при зміні місця проживання чи втраті контактів до свого лікаря, або й просто термінової потреби у психологічній підтримці, українцям важко швидко зорієнтуватися, куди й коли можна звернутися за допомогою. Ми вирішили створити нову платформу, де у зручний день та час для пацієнта фахівці зможуть надавати безоплатні консультації», – коментує Тетяна Білоус, доцентка, педіатриня вищої категорії.

Лікаря можна обрати на сайті або через чат-бот у Telegram чи Facebook.

Завдяки великій кількості фахівців і простій системі бронювання, пацієнти можуть отримати допомогу вже наступного дня. 

Більше інформації про сервіс і процес запису можна знайти на сайті.