Понад 50 тисяч українців за час війни отримали медичну допомогу у Львові

  • 13.05.2022, 12:52
  • Марія Демчина
Українці, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через війну, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. За цей час лікування й консультації вже отримали понад 50 тисяч українців.

фото ілюстративне

«Ми багато працюємо у наданні медичної допомоги вимушено переміщеним людям. Це і невідкладна допомога, і профілактика, і планова вакцинація дітей. Це допомога дітям, жінкам і породіллям, допомога всім, хто її потребує», – зауважує керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька.

Так, за час війни 3163 вимушено переміщених українців госпіталізували до лікарень Львова з різними травмами і пораненнями (зараз на лікуванні перебуває 419 людей, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 33182 українці, з них 4143 – діти, 1352 – вагітні жінки. Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 14988 людям, з них 115 – за останню добу.

Зауважимо, у міських поліклініках діти мають змогу отримати планові профілактичні щеплення від інфекційних недуг: для цього потрібно звернутися у найближчу поліклініку від місця свого перебування.