Отримав 80% опіків тіла: у лікарню потрапив чоловік, який постраждав від вибуху каністри з пальним

  • 22.05.2022, 13:33
  • Пресслужба ЛМР
35-річний чоловік з Львівської області постраждав від вибуху каністри з бензином та у шоковому стані був госпіталізований в опіковий Центр лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова.

«Сьогодні ситуація із паливом в країні змушує людей купувати бензин «про запас», і мешканці часто забувають про правила безпеки. Наш пацієнт зберігав пальне у старій каністрі, яка, як виявилось, протікала. Вибух спричинив звичайний недопалок сигарети. На щастя, поруч були рідні, які вчасно загасили вогонь, і тим самим зберегли життя чоловіку. Пацієнт уже переніс три операції і стан його критичний, але стабільний. За його життя борються медики, використовуючи найсучасніші методи лікування важких опіків», - зазначили у лікарні. 

Зокрема, лікарі застосовують спеціальне штучне покриття - супратель для лікування глибоких опіків, що сприяє швидкому загоєнню ран.

Попереду у чоловіка ще кілька операцій та важка реабілітація. І хоча зараз все його тіло вкрите пов’язками, він не втрачає віри у те, що все буде добре.