У Львові соціальних фахівців навчали надавати домедичну допомогу

  • 01.08.2022, 10:51
  • Пресслужба ЛМР
У Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та внутрішньо переміщених осіб, відбувся тренінг з першої домедичної допомоги. Участь у ньому взяли соціальні фахівці установи, а провели – представники Мальтійської служби допомоги.

«Тренінг виявився дуже цікавим і корисним. Адже ми вчилися упродовж чотирьох годин. При цьому, використовували необхідні засоби», – розповіли в установі.

Учасники тренінгу здобули цінні знання та відпрацювали навички, які рятують життя, а саме: серцево-легеневу реанімацію, зупинку кровотечі, дії при травмах та інше. А особливий акцент тренери зробили на забезпеченні власної безпеки під час надання першої допомоги постраждалому.

Нагадаємо, що такі ж тренінги відбулись у багатьох структурних підрозділах управління соціального захисту. Зокрема, нещодавно навчання з надання першої домедичної допомоги організували у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Також безкоштовне навчання з тактичної медицини для усіх охочих організували фахівці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.