Лікарня святого Миколая у Львові отримала три ручні апарати ШВЛ

  • 17.11.2022, 10:51
  • Пресслужба ЛМР
Пологове відділення дитячої лікарні святого Миколая у Львові, що на вулиці Орлика, отримало обладнання для первинної реанімації новонароджених. Це три апарати ШВЛ NeoPuff з ручним керуванням для стабілізації й підтримки дихання, а також блендери, необхідні для правильного змішування газів дихальної суміші під час первинної реанімації новонароджених.

Усе це лікарня отримала від польських друзів – громадської організації «Коаліція для передчасно народженого», за сприяння професорки Марії-Катажини Корнацкої.

Медики вдячні усім благодійникам, які допомагають у придбанні сучасного обладнання та всіляко підтримують лікарні у час війни.

Нагадаємо, у пологовому відділенні лікарні святого Миколая лікарі можуть діагностувати складні патології ще під час вагітності і допомагати. Діток не треба транспортувати в інші заклади, як це було раніше, – всю допомогу надають одразу на місці. Тут, зокрема, є дитяча нейрохірургія, кардіохірургія – тобто весь комплекс медичної допомоги, який може бути наданий новонародженій дитинці за потреби. Загалом у відділенні є 10 післяпологових кімнат, 3 пологових зали і 2 операційні. Відділення забезпечене всім необхідним обладнанням.

Лише за два місяці у пологовому відділенні дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання народилася понад сотня немовлят.