Понад 430 тисяч євро Варшава передає Львову на розбудову екосистеми НЕЗЛАМНІ

  • 25.05.2023, 17:22
  • Пресслужба ЛМР
Рада міста Варшави передає Львову благодійну допомогу у сумі 431 406,38 євро. Кошти витратять на розбудову Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, де лікуватимуть українців, які постраждали від наслідків російсько-української війни.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Допомогу від поляків отримає департамент економічного розвитку Львівської міської ради, який передасть кошти Першому територіальному медоб’єднанню Львова для реалізації проєкту Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ. Таке рішення підтримали депутати Львівської міськради під час засідання сесії.

фото: Роман Балук

«Нам треба запроєктувати ще 2 поверхи на вул. Мазепи на поліклініку – раз. Нам треба запроектувати реабілітаційний комплекс в Брюховичах і нам треба запроєктувати реконструкцію приміщення на вул. Пекарській під реабілітацію. Тому що маючи проєкти, ми тоді зможемо набагато швидше отримувати кошти», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Довідка

Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) на базі Першого медоб’єднання Львова – це унікальне місце, де кожен, хто постраждав від війни, отримує шанс бути врятованим та отримати якісну реабілітацію. З кожним таким українцем там працює мультидисциплінарна команда: хірург, травматолог, протезист, психотерапевт, фахівець із реабілітації. Пацієнт не шукає допомоги за кордоном чи в кількох різних закладах, він отримує її в одному центрі.

Аби українці якомога швидше могли відновитися після бойових травм, у центрі НЕЗЛАМНІ запустили програму протезування. Окрім звичайних протезів, спеціалісти Центру розпочали встановлювати пацієнтам біонічні. Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/