У Львові з’явився Центр для релокованих бізнесів

  • 25.05.2023, 17:31
  • Пресслужба ЛМР
На території Першого медичного об'єднання Львова спорудили центр, в якому зможуть працювати релоковані медичні підприємства. У будівлі площею 450 кв.м будуть розміщуватись виробники протезів та медобладнання. Підприємців відбиратимуть на конкурсній основі.

Будівлю центру на вул. І. Миколайчука, 9 у Львові прийняли у власність Львівської міської територіальної громади. Споруду передадуть на баланс Першого ТМО Львова. Про це сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради проголосували депутати.

Споруда встановлена в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка підприємців та життєзабезпечення». Сума грантової допомоги – 150 тисяч доларів, дофінансування міста – 1,5 мільйони гривень. В центрі впродовж 2 років будуть розташовуватись релоковані підприємства, які займаються виробництвом протезів, комплектуючих до них, ремонтом технологічних протезів, виробництвом засобів пересування для людей з інвалідністю або реабілітаційного обладнання. Підприємців відбиратимуть на конкурсній основі.

«Технічне завдання споруди та внутрішнє облаштування обладнанням розроблено спільно з провідними світовими компаніями з виробництва протезів Esper Bionics та Ottobock. В Центрі для релокованих бізнесів передбачено 3 майстерні і 1 загальна зона зі складом і зона загального користування», – розповів Андрій Павлів, начальник управління інвестицій та проектів Львівської міськради.

Конкурс для підприємців, які зможуть працювати в Центрі для релокованих бізнесів, оголосять уже влітку 2023 року.

Проєкт реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Львівською міською радою та Першим ТМО Львова.