Львів’яни матимуть більше шансів врятуватися від інфаркту та інсульту

  • 05.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Вперше у львівські лікарні закупили нові сучасні препарати для попередження інфарктів та гострих ішемічних інсультів вже після виявлення перших ознак захворювання. Дія нових препаратів досить оперативна – тромболітики можуть розчинити тромб та запобігти інфаркту протягом перших годин гострої серцевої атаки.

Міське управління охорони здоров’я закупило 85 доз цього препарату як для стаціонарного лікування львів`ян, так і у випадку виїзду карет швидкої допомоги додому. Цього року вперше тромболітики у львівські лікарні закупили за кошти міського бюджету у розмірі 350 тисяч грн.

«Міське управління охорони здоров’я розробило програму запобігання серцево — судинним захворюванням. Програма передбачає профілактику захворювання, лікування сучасними методами і покращення матеріального обладнання медичних установ. Можу сказати, що Львів одне з перших міст в Україні, яке почало активно впроваджувати сучасні методи лікування та профілактики захворювання», – повідомив начальник управління охорони здоров`я Львівської міської ради Володимир Зуб.