За останній рік у Львові збільшився природній приріст населення

  • 07.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
У Львові за цей рік більше, ніж удвічі зріс рівень природного приросту населення порівняно з аналогічним періодом минулого року. Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, за 9 місяців цього року народжуваність населення у Львові на 1000 осіб становить 7,8, минулого року за аналогічний період на 1000 осіб народжуваність становила 7, 47. При цьому зменшилися показники смертності: з 7,19 на тисячу населення у 2007 році до 7,1 на стільки ж населення у 2008 році. Зменшилися також показники дитячої смертності за аналогічні періоди двох років.

Збільшення природного приросту населення у Львові є одним з пріоритетів міської програми охорони дитинства і материнства, яку розробило управління охорони здоров`я. Програма передбачає інтенсивний розвиток реанімаційних відділень для новонароджених та забезпечення їх відповідним обладнанням, створення консультаційних центрів, забезпечення новим сучасним обладнанням дитячі лікарні, покращення пологових будинків.

Загалом за цей рік у Львові спостерігається природній приріст +0,7 на 1000 населення, минулого року він становив +0,25 на таку ж кількість населення