Сьогодні у Львові відкриють школу самоконтролю хворих на цукровий діабет

  • 10.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Сьогодні у Львові з нагоди початку днів профілактики і раннього виявлення цукрового діабету відбудеться відкриття школи самоконтролю хворих на цукровий діабет. Школу відкриють на базі ендокринологічного відділення 4 міської клінічної лікарні на вулиці Я. Стецька, 3. Заняття проводитимуть для людей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, а також для всіх охочих. З хворими спілкуватиметься лікар ендокринолог — психолог.

В школі можна отримати санбюлетень, пам`ятку для хворого, щоденник, також довідатися інформацію про харчування при захворюванні, догляд за ступнями ніг та інше.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові розпочинається акція з профілактики і раннього виявлення цукрового діабету. Управління охорони здоров’я Львівської міської ради закликає львів’ян цього тижня пройти обстеження у поліклінічному відділенні і визначити рівень цукру в крові.

Під час минулорічної акції у Львові було обстежено 16997 осіб. Підвищений рівень цукру в крові було виявлено у 1706 осіб, з них цукровий діабет діагностовано у 439 обстежених (2,6 %).