У лікарні на Топольній навели лад з підприємцями

Всі аптечні кіоски, що працюють в лікарні швидкої допомоги об'єднали в єдиному місці. Таким чином вдалося звільнити перший поверх лікарні для реконструкції і облаштування приймального відділення, а для пацієнтів зорганували зручний доступ до усіх аптек. Значні зміни відбулися цього року в лікарні швидкої допомоги, що на Топольній. Цьогоріч з міського бюджету були виділені кошти на ремонт центральних сходів, заміну вікон на другому поверсі, закупили дороговартісні апарати. Крім цього переобладнують перший поверх лікарні, який довгий час займали крамниці та аптечні кіоски. Переселення підприємців відбулося в результаті неодноразових переговорів між дирекцією лікарні та підприємцями. Підприємці самостійно обладнали торговий ряд на другому поверсі лікарні. На першому поверсі лікарні швидкої допомоги вже проводиться капітальний ремонт, тут розмістять приймальне відділення, де хворим зможуть надати швидку невідкладну допомогу. Саме тут оперативно повинні визначити стан хворого й проводити всі необхідні процедури, це економитиме час.

Всі аптечні кіоски, що працюють в лікарні швидкої допомоги об'єднали в єдиному місці. Таким чином вдалося звільнити перший поверх лікарні для реконструкції і облаштування приймального відділення, а для пацієнтів зорганували зручний доступ до усіх аптек.

Значні зміни відбулися цього року в лікарні швидкої допомоги, що на Топольній. Цьогоріч з міського бюджету були виділені кошти на ремонт центральних сходів, заміну вікон на другому поверсі, закупили дороговартісні апарати. Крім цього переобладнують перший поверх лікарні, який довгий час займали крамниці та аптечні кіоски.

Переселення підприємців відбулося в результаті неодноразових переговорів між дирекцією лікарні та підприємцями. Підприємці самостійно обладнали торговий ряд на другому поверсі лікарні.

На першому поверсі лікарні швидкої допомоги вже проводиться капітальний ремонт, тут розмістять приймальне відділення, де хворим зможуть надати швидку невідкладну допомогу. Саме тут оперативно повинні визначити стан хворого й проводити всі необхідні процедури, це економитиме час.